Analiza wymagań
Projekt interfejsu użytkownika
Programowanie
Testy
Wdrożenie i wsparcie

Nasze doświadczenie

Autorskie interfejsy użytkownika

Tworzymy innowacyjne aplikacje mobilne dzięki łączeniu kontrolek systemowych i własnych, stworzonych w oparciu o OpenGL. Nasza technologia zapewnia możliwość stworzenia interfejsu użytkownika nieograniczonego możliwościami typowych mobilnych systemów operacyjnych. Stworzymy cokolwiek sobie wyobrazisz!

Odtwarzanie i obróbka dźwięku

Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu aplikacji audio na Androida, iOS i Windows Phone. Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką niezawodnością i stosowane są w przemyśle oraz na rynku retail.

Odtwarzanie i streaming wideo

Odtwarzanie i obróbka strumieni wideo to nieodłączny element wielu nowoczesnych aplikacji mobilnych. Nasze rozwiązania umożliwiają odtwarzanie dowolnego formatu wideo przekazywanego za pomocą standardowego, lub własnego kanału transportowego.

Marketing mobilny i sieci społecznościowe

Posiadamy szerokie doświadczenie w integracji usług społecznościowych z aplikacjami mobilnymi. Zajmujemy się optymalizacją sieci reklamowych i zwiększaniem zasięgu aplikacji poprzez sieci społecznościowe.

Płatności mobilne i e-commerce

Posiadamy szerokie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu sklepów z usługami cyfrowymi, jak również w integracji płatności mobilnych. Integrujemy wszystkie największe systemy płatności mobilnych dostępne na rynku.

Mikrolokalizacja z użyciem iBeacons

Mamy doświadczenie w projektowaniu systemów wymagających lokalizacji i mikrolokalizacji wewnątrz pomieszczeń zamkniętych. Dzięki wykorzystaniu technologii małych nadajników Bluetooth Low Energy (iBeacons) możemy zapewnić dokładną (do pojedynczych metrów) lokalizację, nawigację i reagowanie na bieżące otoczenie.
Świętujemy 10 milionów pobrań aplikacji n7player! To były ekscytujące trzy late od publikacji tej aplikacji, dziękujemy wszystkim którzy swoim wsparciem przyczynili się do rozwoju n7playera i obiecujemy kolejne nowości i aktualizacje! Pobierz z Google Play!
12 lutego 2015
Właśnie uruchomiliśmy nową stronę naszego odtwarzacza muzycznego n7player, która opisuje wszystkie funkcjonalności aplikacji krótko na jednej stronie.
28 października 2014
Jako rezultat naszej współpracy z Intelem dotyczącej optymalizacji kodu aplikacji n7player, zostaliśmy partnerem firmy Intel. Kontynuujemy tym samym nasze wysiłki związane z tworzeniem pięknych i wydajnych aplikacji mobilnych.
15 lipca 2014
Prezentujemy publicznie dostępne API aplikacji Toaster Cast, które daje możliwości używania w prosty sposób protokołów UPNP/DLNA/Chromecast oraz przesyłania plików multimedialnych z użyciem aplikacji Toaster Cast.
8 kwietnia 2014
Tworzymy aplikcje na 3 platformy mobilne
Skontaktuj się z nami jeśli chcesz stworzyć ciekawą aplikację!

Zaufali nam:

Zapytaj o wycenę