Tuba.FM

Tuba.FM - aplikacja mobilna pozwalająca na słuchanie stacji radiowych (między innymi: Tok.fm, Radio Złote przeboje czy Rock Radio), tworzenie własnych stacji radiowych oraz słuchanie internetowych stacji stworzonych przez innych użytkowników. Zaprojektowana na urządzenia z systemami Android dla Grupy Radiowej Agory i w całości wykonana przez N7 Mobile.

Rok:

2016

Klient:

Grupa Radiowa Agory

Pobrania:

> 500 000

Aplikacja
dostępna na:

Muzodajnia

Muzodajnia jest aplikacją mobilną dla najbardziej popularnego sklepu muzycznego w Polsce. W całości wykonana przez N7 Mobile, udostępnia najważniejsze funkcje sklepu muzycznego:
• streaming próbek audio
• przeglądanie całego katalogu muzycznego
• bezpieczna i wygodna płatność bezpośrednio z telefonu

Rok:

2011

Klient:

Polkomtel Sp. z o.o.

Pobrania:

>1 000 000

Aplikacja
dostępna na:

n7player Music Player

n7player to unikalny odtwarzacz muzyczny dostępny na systemach Android i iOS zawierający potężny moduł przetwarzania audio oraz jedyny w swoim rodzaju interfejs graficzny. Wydany na Androidzie w 2012, a na iOS w 2014 roku szybko stał się jednym z bardziej popularnych odtwarzaczy muzycznych na sklepie.

 

n7player wizualizuje muzykę jako płaszczyzna pełna okładek albumów. Główny ekran aplikacji jest interaktywną chmurą tagów, która w płynny sposób (w momencie przybliżania za pomocą dwóch palców) zmienia się na płaszczyznę okładek albumów. Minimalistyczny design oraz płynny interfejs umożliwiają użytkownikowi szybki wybór ulubionych kawałków z jego biblioteki.

 

Więcej informacji dostępnych jest na dedykowanej stronie n7playera.

Rok:

2012-2015

Klient:

N7 Mobile

Pobrania:

~ 10 000 000

Aplikacja
dostępna na:

Folder Play

Aplikacja-widget umożliwiająca operatorowi Play promocję swoich udług i innych aplikacji.

Uproszczony wygląd i mechanika działania folderu na pulpicie zapewnia nieinwazyjną promocję usług Play. Jednocześnie panel zarządzania pozwala operatorowi na zaawansowaną konfigurację promowanych usług.

Rok:

2015

Klient:

Play

Pobrania:

N/A

Pomiar aktywności

N7 Mobile posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji zajmujących się pomiarem wykorzystania urządzeń mobilnych. Doświadczenie w tej dziedzinie pozwoliło nam na opracowanie samodzielnych aplikacji i modułów, które zbierają dane analityczne na potrzeby:

• firm badawczych

• sieci telekomunikacyjnych

• agencji reklamowych

Orange TV

Orange TV to aplikacja - odtwarzacz i sklep z treściami Wideo. Pozwala na oglądanie filmów, seriali i innych treści VOD na telefonach i tabletach.
Dzięki adaptacyjnemu streamingowi użytkownicy mogą liczyć na nieprzerwaną transmisję i najwyższą jakość obrazu.

Rok:

2015

Klient:

Orange Polska

Pobrania:

N/A

T-Mobile Sklep MP3

Aplikacja zaprojektowana i oprogramowana dla T-Mobile Polska. Głównym celem projektu było stworzenie aplikacji będącej interfejsem mobilnym do sklepu muzycznego zarządzanego przez polski oddział T-Mobile. Oprócz tych funkcjonalności aplikacja wyświetla newsy ze świata muzycznego w Polsce.

 

Dodatkowo, aplikacja zawiera prosty odtwarzacz muzyczny oraz billing bezpośrednio przez operatora.

Rok:

2013

Klient:

T-Mobile Polska S.A.

Pobrania:

~ 50 000

Aplikacja
dostępna na:

BuMP Music Player

BuMP to mikro odtwarzacz muzyki który wyróżnia się tym, że działa w postaci bąbelka widocznego na innymi aplikacjami. Umożliwia korzystanie ze streamingu Spotify, a także z własnego katalogu dostępnego na urządzeniu. Dzięki temu użytkownik może przeglądać internet, grać w gry i zawsze mieć w pobliżu szybki dostęp do swojej muzyki.

Rok:

2015

Aplikacja
dostępna na:

Muzyka na Czekanie w Play

Projekt stworzony przez N7 Mobile na potrzeby polskiego operatora sieci komórkowej - Play. Głównym celem projektu było stworzenie aplikacji do obsługi systemu RBT (Ring Back Tone - muzyka na czekanie) z możliwością tworzenia własnych dzwonków bezpośrednio z muzyki użytkownika. 

 

Ten produkt zawiera autorski interfejs użytkownika umożliwiający w wygodny, graficzny sposób edycję i cięcie plików muzycznych. Wspiera formaty plików MP3, OGG oraz WAV.

 

Rok:

2013

Klient:

P4 Sp. z o.o.

Pobrania:

~ 500 000

Aplikacja
dostępna na:

Sterownik Reklam Audio

Sterownik Reklam Audio jest aplikacją przemysłową stworzoną na potrzeby jednego z polskich klientów. Aplikacja umożliwia harmonogramowanie i odtwarzanie reklam dźwiękowych poprzez podłączony system audio w sklepach. Dodatkowo umożliwia nagrywanie własnych reklam oraz dogrywanie danych z podłączonego nośnika USB. Obsługuje wiele scenariuszy wliczając w to różne priorytety oraz potwarzanie zdarzeń.

 

Dodatkowo, aplikacja posiada harmonogram synchronizowany z centralnym serwerem i czysty interfejs użytkownika. 

Rok:

2014

Play Fitness

Aplikacja stworzona dla operatora Play, daje użytkownikom dostęp do lekcji treningowych wideo z Ewą Chodakowską. Użytkownik może wybierać czas trwania lekcji, ich trudność oraz układać własny program treningowy.
Aplikacja dostępna na:

BLW Wyczesana Animowana Tapeta

BLW (Beautiful Live Wallpaper) jest piękną oraz w pełni konfigurowalną, animowaną tapetą zawierającą masę gotowych motywów. Użytkownik może zmienić praktycznie każdy aspekt tak, by dopasować ją pod swoje potrzeby i wymagania.
Aplikacja dostępna na:

Drugi Numer

Aplikacja wykonana dla sieci Play. Daje użytkownikom możliwość posiadania dwóch aktywnych numerów telefonu na jednej karcie SIM.
Aplikacja dostępna na:

Toaster Cast DLNA UPNP Player

Aplikacja stworzona wewnętrznie na potrzeby N7 Mobile umożliwia użytkownikom przesyłanie strumieniowe plików multimedialnych do urządzeń UPNP/DLNA, WiDI oraz Chromecast podłączonych do jednej sieci WiFi. Posiada przyjazny interfejs użytkownika i łatwe do zaimplementowania publiczne API.
Aplikacja dostępna na:

PTM Player

Aplikacja zaprojetkowana dla operatora Play na bazie popularnego odtwarzacza muzycznego n7player. Daje użytkownikom dostęp do biblioteki i sklepu muzycznego PlayTheMusic.
Aplikacja dostępna na:

Plus Store

Plus Store jest cyfrową platformą dystrybucyjną stworzoną na potrzeby operatora Plus. Usługa umożliwia użytkownikom przeglądanie i pobieranie aplikacji, tapet, plików muzycznych i wielu innych.
Aplikacja dostępna na:

Bezpieczny Telefon

Aplikacja typu anti-thef stworzona na potrzeby operatora sieci komórkowej Orange. Pomaga zabezpieczyć urządzenie poprzez śledzenie lokalizacji telefonu, zdalne wykonywanie zdjęć czy nagrywanie dźwięku. Użytkownik dodatkowo może użyć komend SMS aby kontrolować aplikację.

Monitory Danych

Zestaw aplikacji stworzonych dla potrzeb operatorów sieci Plus i Orange. Umożliwia śledzenie zużycia danych pakietowych, integruje się z planami taryfowymi operatora, a także jest kanałem w promocji usług i pakietów.
Zapytaj o wycenę