Praca

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy nieustannie poszukujemy specjalistów w dziedzinie programowania i product designu. Jeżeli fascynują Cię aplikacje mobilne, chciałbyś pracować dla największych polskich marek lub chciałbyś aby Twoje oprogramowanie poleciało w kosmos - wyślij nam swoje CV!

Programista Aplikacji Mobilnych

Obowiązki

- Tworzenie aplikacji mobilnych na wybraną platformę: Android, iOS, Windows

- Ścisła współpraca z projektantami UX/UI w celu tworzenia jedynych w swoim rodzaju produktów

- Tworzenie wspólnych, używalny w innych projektach komponentów

- Analiza i optymalizacja wydajności aplikacji

- Bycie częścią zespołu

Oczekiwane umiejętności i doświadczenie

- Dobra znajomość wybranego języka programowania: Java, Objective-C (Swift), C#

- Dobra znajomość wybranego IDE: Eclipse/Android Studio, XCode, MS Visual Studio

- Praktyczne doświadczenie z wybraną platformą mobilną: Android, iOS, Windows Phone

- Znajomość C/C++ i programowania wielowątkowego

- Doświadczenie z systemami kontroli wersji takimi jak: Mercurial / GIT

- Stopień Inż./Mgr Informatyki albo porównywalne doświadczenie

- Dobra znajomość angielskiego (techniczny, czytanie i pisanie dokumentacji)

- Znajomość polskiego na poziomie komunikatywnym

- Umiejętność podważania standardów, krytycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Plusy

- Doświadczenie z technologią OpenGL

- Znajomość programu Photohsop

- Aplikacja z której jesteś dumny(a)!!

Miejsce pracy

Główne biuro w Warszawie

Programista C++

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania dla systemów wykorzystywanych w misjach kosmicznych realizowanych dla Europejskiej Agencji Kosmicznej.

- Dobra znajomość języków C/C++

- Biegła znajomość narzędzi programistycznych w środowisku Linux

- Znajomość programowania wielowątkowego, zarządzania pamięcią i wzorców projektowych

- Umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów

- Silna motywacja do zdobywania nowych umiejętności

- Wysoka samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność

Dodatkowymi atutami będą

- Znajomość C#

- Znajomość architektury SPARC

- Doświadczenie w realizacji projektów dla wybranej platformy np. AVR, ARM

- Znajomość języka Python

- Znajomość języka asembler dla wybranej platformy

- Znajomość narzędzi automatyzujących proces testowania

- Znajomość zagadnień związanych z realizacją oprogramowania dla systemów czasu rzeczywistego

Projektant UX/UI Aplikacji Mobilnych

Obowiązki

- Tworzenie i implementacja wyjątkowego interfejsu użytkownika - innowacyjność i duża ilość własnych pomysłów

- Tworzenie grafik UI (cały proces: od szkiców to kompletnej rastrowej grafiki) dla różnych aplikacji mobilnych na poniższe platformy: Android, iOS, Windows Phone

- Tworzenie prototypów UX

- Ulepszanie jakości projektów graficznych istniejących aplikacji, używanych przez miliony klientów

- Bliska współpraca z klientem i programistami

- Duże doświadczenie w projektowaniu mobilnych interfejsów graficznych

- Znajomość technik UX

- Praktyczna znajomość: Adobe Photoshop, Ilustrator / Inkscape i wybranego narzędzia do rysowania wireframów

Zapytaj o wycenę